Кременецькі гори
Logo Кременецькі гори
 

"Кременецькі гори" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Національний природний парк Кременецькі гори
Еще названия:Национальный природный парк Кременецкие Горы
Категории:
 • Достопримечательности Кременца
 • Интересные места Кременца
 • Сайт:http://kremgory.at.ua
  Время работы:Пн - Чт: 8:00 - 17:15, Пт: 8:00 - 16:00

  Національний природний парк Кременецькі гори

  Національний природний парк "Кременецькі гори", створений 11 грудня 2009 року , є об'єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Парк розташований на території Кременецького та Шумського районів Тернопільської області.

  Загальна площа Парку становить 6951,2 га земель.

  Парк створений з метою збереження цінних природних та історико культурних комплексів і об'єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення.

  В межах господарської зони проводиться господарська діяльність, спрямована на виконання покладених на Парк завдань, знаходяться населені пункти, об'єкти комунального призначення Парку, а також землі інших землевласників та землекористувачів, що включені до складу Парку, на яких господарська діяльність здійснюється з додержанням вимог та обмежень, встановлених для зон антропогенних ландшафтів біосферних заповідників та за схваленням НТР Парку.

           На території зони регульованої рекреації, стаціонарної рекреації та господарської зони забороняється будь-яка діяльність, яка призводить або може призвести до погіршення стану навколишнього природного середовища та жгження рекреаційної цінності території Парку, в тому числі мисливство.

           У разі термінової необхідності за клопотанням НТР Парку, з дозволу Мінприроди, на території Парку можуть проводитися заходи, спрямовані на «охорону природних комплексів, ліквідацію наслідків аварій, стихійного лиха (в тому числі санітарні рубки, пов'язані з ліквідацією осередків шкідників та хвороб. усунення наслідків вітровалів, сніголомів, буреломів тощо), регулювання чисельності диких тварин та в інших цілях, що не передбачені Проектом організації території Парку.

  Використання природних ресурсів на території Парку здійснюється у загальному  та спеціальному порядках. Загальне використання природних ресурсів здійснюється відповідно до цього Положення, Проекту організації території Парку та з урахуванням вимог режиму території. Забезпечення одержання режиму території Парку під час використання природних ресурсів у загальному порядку покладається на його адміністрацію.

  Спеціальне використання природних ресурсів у межах території Парку здійснюється на підставі дозволів, в межах лімітів, установлених Мінприроди.

  "Національний природний парк Кременецькі гори" находится по адресу: Кременец, вул. Осовиця, 12. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Кременецькі гори", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Кременец, вул. Осовиця, 12"! Если Вам нравится "Кременецькі гори" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Иезуитский монастырь (Коллегиум) 0,001 км.
  Богоявленский монастырь 0,001 км.
  Николаевский собор в Кременце 0,001 км.
  Божья гора 0,001 км.
  Костел Св. Станислава 0,001 км.
  Данилов град (Гора Стожок) 0,001 км.
  Дворец Дзембовских 0,001 км.
  Казацкое кладбище 0,001 км.
  Краеведческий музей в Кременце 0,001 км.
  Кременецкий ботанический сад 0,001 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты