"Юліуша Словацького" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(03546) 2-24-97
Полное название: Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького
Еще названия:Юлиуша Словацкого
Категории:
 • Достопримечательности Кременца
 • Интересные места Кременца
 • Музеи Кременца
 • Галереи Кременца
 • Памятники Кременца
 • Сайт:http://mjsk.te.ua/
  Время работы:В понедельник-пятницу – с 9.00 до 17.00, В субботу и воскресенье – с 10.00 до 16.00

  Последние новости

  Все новости
   

  Майдан, що змінив нас

  Майдан, що змінив нас
  Добавлено 2014-04-14 10:38:49

  11 квітня 2014 року відкрилась виставка "МАЙДАН, ЩО ЗМІНИВ НАС" в приміщенні музею Ю.Словацького, м. Кременець. Організатор та автор виставки Шевчук Володимир Миколайович, член Народної ради. Запрошуємо ...

   
  Читать Дальше
   

  Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького

  В місті Кременець випадково зберіглась двоповерхова оселя, де провів дитячі та юнацьки роки Юліуш Словацький, класик польсько літератури. За часів СРСР в порожньому будинку розмістили міську бібліотеку, що і сприяло збереженню старої споруди.

  За часів незалежної України 2000 року міністри культури України та Польщі склали угоду, згідно якої український уряд брався знайти нове приміщення для міської бібліотеки, а польська сторона — віднайти і надати гроші на реставрацію колишнього маєтку родини Словацьких в місті Кременець. На облаштування нового музейного закладу уряд Польщі виділив 2 000 000 гривень — що дорівнювало тоді річному бюджету українського Кременця. Реставрацію старовинної кам'яної споруди проводили разом, але делікатні строни роботи брали на себе польські фірми та польські майстри. Відновлення тривало майже два роки. В наповненні музея брали участь як Кременецький краєзнавчий музей, котрий передав туди Власні матеріали про життя і творчість польського поета, так і польська сторона.

  В травні 2001 року Кабінет міністрів України прийняв постанову про створення Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. До його складу увійшли :
  історичні споруди Почаївської лаври Білокриницький палац ( Кременецький район)

  До складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника передано і Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького. Будинок по вул. Словацького, 16 побудований наприкінці 19 століття в стилі провінційного класицизму. Ця садиба належала колись Евзебіушу Словацькому — батькові видатного польського поета Юліуша Словацького. Юліуш Словацький жив тут у 1810—1811 рр. Ще в 1969 році, до створення меморіального музея, на подвір'ї встановлено мармурове погруддя поета (скульптор В. З. Бородай). 

  "Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького" находится по адресу: Кременец, вул. Ю. Словацького, 16. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Юліуша Словацького", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Кременец, вул. Ю. Словацького, 16"! Если Вам нравится "Юліуша Словацького" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты